Wszelkie prawa do użytych utworów posiada Adrian von Ziegler 
IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Festyn na rynku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Keeper
Książę

avatarPisanieTemat: Festyn na rynku   Czw Mar 08, 2018 6:23 pm


W nocy w magiczny sposób ktoś okleił niemalże całe mury Filirjonu plakatami mówiącymi o tym, że już w południe dnia 17 marca rozpocznie się wielki festyn, organizowany przez gospodę "Pod upitym bawołem". Zapewniany jest alkohol, muzyka, dobra zabawa. Także podobno konkursy, chociaż kto tam wie czy nie będą zwyczajnie ustawione?
Zaproszeni są wszyscy. Bez znaczenia na wiek czy rasę — choć uprasza się o rozsądek i nie przyprowadzanie najmłodszych na zbyt długi czas. Do tego nie trzeba się martwić o strawę, bo podobno tej nie zabraknie!
Wydarzenie ma zająć dłuższy czas, odbywać się w murach miasta. Podobno rozrywki będą w kilku miejscach Filirjonu, więc nie będzie trzeba martwić się o przeludnienie...
Także ogłoszony został konkurs na picie ale! Choć nagrody nie sprecyzowano.
PS. W ten mroźny dzień nie zabraknie także grzańca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Keeper
Książę

avatarPisanieTemat: Re: Festyn na rynku   Sob Mar 17, 2018 1:43 pm

Święto Fegnai oficjalnie się rozpoczyna!
Niezależnie od tego czy jesteście na misji, czy jesteście na fabule, śmiało możecie odwiedzać trzy lokacje powiązane z eventem. Mianowicie: stoiska festynowe, gospodę "pod upitym bawołem", a także plac Inyangi!
Aby wziąć udział w evencie trzeba mieć napisaną kartę postaci! Przebywać można w jednej lokacji eventowej na raz. Jeśli już znajdujecie się w jednej z nich — bierzecie udział w zabawie.
Event zakończymy 28 marca.
W każdej z eventowych lokacji czeka na was misja dodatkowa, która można wykonywać jedną na raz. Na ich wykonanie macie czas 10 dni. Każdy, kto wchodzi na teren eventu, także otrzymuje misję główną, której opis na końcu postu!
Wchodząc także na teren z eventu, otrzymujecie sakwę z 15 różnobarwnymi, magicznymi koniczynami, które w trakcie eventu możecie wykorzystać do zakupu przedmiotów ze stoiska. Lub wziąć udział w loterii. Podobno te zielone są bardzo rzadkie...
Koniczyny prosimy o wpisanie do sakiew.
W kwestii misji — uprasza się o zaznaczenie, jaką misję wykonujecie i na jakim jesteście etapie w poście. Np.: Misja główna 2/7; misja z rynku 1/4. Także gracze proszeni są o danie sygnału, kiedy potrzebny będzie MG. Będziemy starać się nadzorować oczywiście wszystko... jednak nie zawsze będziemy w stanie przyjrzeć się każdemu postowi, każdej sytuacji z osobna.
W razie ewentualnych pytań, możecie śmiało je zadawać pod tym postem jak i prywatnie!

WESOŁEGO ŚWIĘTA FEGNAI


Misja główna: każdy użytkownik wchodzący na teren eventu otrzymuje zadanie, które od razu możne zacząć realizować już w pierwszym poście. Musi napić się z pięcioma rożnymi osobami i ma na to czas dziesięciu postów! Można pić także z rożnego typu NPC, którymi sami możecie kierować dla własnej fabuły (lub podchodzić do tych kierowanych przez mg). Jeśli ktoś uzna, ze skończył zadanie szybciej, proszony jest o skontaktowanie się z jednym z MG o weryfikacje tego. To samo w kwestii ostatniego postu dla tej misji. MG będzie oświadczał z jakim skutkiem zakończyliście misje, a także rozdawał nagrody za jej wykonanie, zgodnie z uznaniem i/lub tabelką.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forgotten
Przybłęda

avatarPisanieTemat: Re: Festyn na rynku   Sro Mar 28, 2018 8:02 pm

Festiwal powinien już chylić się ku końcowi, ale entuzjazm uczestników wciąż jeszcze nie zgasł, w związku z czym event zostaje przedłużony do 3.04. Miejmy nadzieję, że czujne umysły strzegących miasta strażników nie zostaną w tym okresie spowite przez mgłę alkoholu...

_________________
Halucynacje
- podczas czytania można te fragmenty pomijać. Opis rzeczywisty zawarty jest w zwykłej narracji.
Mowa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forgotten
Przybłęda

avatarPisanieTemat: Re: Festyn na rynku   Czw Kwi 05, 2018 5:19 pm

Po zakończeniu celebracji Święta Fegnai nastąpiła wielka loteria. Poniżej umieszczono jej wyniki oraz punkty rozwoju nagrodzone za wykonywanie misji.

NickPunkty RozwojuZdobyte przedmioty
Lellalia15Szal
Maveth15Zielony miś, cukierki, szal
Shenron15Zielony miś
Orsola15Szal
Benvolio15Perfumy
Kavindell15Marynarka
Taeil15Suszone mięso
Raymont25Lakierki
Serahel5Cylinderek
Selphin25Sukienka
Keeper15Sukienka
Rhona15Ciastka
Hades25Miś, lakierki
Gaspard5Miś
Forgotten25Suszone mięsko, perfumy
Servant5Miś
Tempest5Cylinderek


» Zielone cukierki — dodają natychmiastowo po spożyciu 5 Heyat
» Ciastka w kształtach koniczyny dają +10 do umiejętności powiązanych z naturą (na 3 posty lub na całą jedną misję. Modyfikatory się nie sumują z tego samego przedmiotu).
» Suszone mięso — +5 do umiejętności fizycznych (na 3 posty lub na całą jedną misję. Modyfikatory nie sumują się z tego samego przedmiotu).
» Każdy element stroju — +5 do interakcji (rzutów na perswazję) względem Małego Ludu. Efekt się kumuluje. (lakierki, miś, sukienka, marynarka, szal, broszka, cylinderek)
» Perfumy — +5 do umiejętności socjalnych (na 3 posty lub na całą jedną misję. Modyfikatory nie sumują się z tego samego przedmiotu).

_________________
Halucynacje
- podczas czytania można te fragmenty pomijać. Opis rzeczywisty zawarty jest w zwykłej narracji.
Mowa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Festyn na rynku   

Powrót do góry Go down
 
Festyn na rynku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Eventy i misje
 :: 
Dział dla MG
-
Skocz do: