Wszelkie prawa do użytych utworów posiada Adrian von Ziegler



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poszukiwania fabularne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin

Admin



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSob Sie 19, 2017 10:30 pm

W tym miejscu możecie wlepiać ogłoszenia dotyczące zarówno poszukiwania kogoś do wątku fabularnego, jak i do poszukiwań osób chętnych na określone relacje.
Powrót do góry Go down
Orsola
Dama Dworu

Orsola



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uPon Mar 05, 2018 8:47 pm

RODZINA ALBINI
Po pierwsze szukam ojca i sześciu braci Orsoli. Nie mam złudzeń, jak się dwaj użytkownicy znajdą to będę przeszczęśliwa! Jedyne wymagania jakie mam to odpowiednie przynależenie we Dworze (Zima) i wiek. Najmłodszy z braci jest o sześć lat starszy od Orsolki czyli ma około 26 lat.
Ojciec (+50 lat)
1 brat (+31 lat)
2 brat (+30 lat)
3 brat (+29 lat)
4 brat (+28 lat)
5 brat (+27 lat)

6 brat (+26 lat)

CZŁONKOWIE WYPRAWY
Wszelkiej rasy istoty, które Orsola zwerbowała do wyprawy do Nieprzebytej Puszczy. Szczegóły do ustalenia na PW.


Ostatnio zmieniony przez Orsola dnia Sro Mar 07, 2018 9:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Ylva
Berserk

Ylva



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uWto Mar 06, 2018 4:36 pm

Edit:


Inkwizycja
Wspólna przeszłość
Osoby z którymi współpracowała jeszcze gdy była kapłanką Roth. Dawni przyjaciele którzy albo uczestniczyli w debatach z nią, albo ruszyli na łowy gdy Inkwizycja wydała na nią wyrok.
Aktualne



Ostatnio zmieniony przez Ylva dnia Sro Mar 07, 2018 9:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hades
Baron

Hades



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uWto Mar 06, 2018 8:05 pm

Jako, że już kończę kartę i dzisiaj na pewno się pojawi, szukam kogoś kto wcieli się w Bestię - Cerbera. Jest to "przyjaciel" Hadesa, choć ich relacje i to jak się zachowują względem siebie mówią o czymś poważniejszym i głebszym.
Wszelkie ustalenia dokonamy na PW

Aktualne
Powrót do góry Go down
Serahel
Markiz

Serahel



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSro Mar 07, 2018 11:10 am

Żony szukam

Serahel jest najstarszym synem w porządnej (?) rodzinie Albini. Chce świecić wzorem i być przykładem stateczności, dlatego musi mieć u swego boku piękną żonę. Zakładam sobie, że całe te małżeństwo jest ustawione. Serahel ożenił się ze swoją wybranką z obowiązku albo ojciec go do tego nakłonił. W każdym razie nie jest to słodki, bajkowy związek. Serahel jest bardzo zajętym Elae, niewiele czasu poświęca żonie, a jeśli już to traktuje ją z rezerwą. Nie wiem jak miałoby to wyglądać z drugiej strony, czyli z perspektywy samej małżonki, jednak sądzę, że ma tu spore pole do popisu. Może mąż byłby jej tak samo obojętny jak ona jemu? Może nieszczęśliwie by go kochała? A może kombinowałaby coś i spiskowała? To już pozostawiam do wyboru.
Byłoby dobrze, gdyby żona wywodziła się z Dworu Zimy, chociaż nie pogardzę też Latem. O ile w ogóle dochodzi do jakiś małżeństw między dworskich. O to już trzeba dopytywać szanowną administrację
Ze swojej strony oferuje sporo pomysłów i ciekawych wątków.
Zapraszam.

Niekatualne


Ostatnio zmieniony przez Serahel dnia Sro Mar 07, 2018 7:11 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Raymont
Najemne Ostrze

Raymont



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSro Mar 07, 2018 3:14 pm

A ja to szukam tylko kogoś na fabułę. W sumie jestem otwarty na wszelakie propozycje i akcje, więc jak ktoś ma ochotę i pomysł, to proszę pisać. Najlepiej na PW, ale jak ktoś korzysta z tak archaicznego komunikatora jak GG, to podaję numer: 1032197.

Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Banshee
Wrona

Banshee



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSro Mar 07, 2018 8:58 pm

Szukam kogoś super na super fabułę. Jestem otwarty i gotowy na niemal każdą propozycję. Najlepiej pisać na PW.
Powrót do góry Go down
Hades
Baron

Hades



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSro Mar 07, 2018 9:18 pm

Jak ktoś nie boi się popisać ze mną to zapraszam ustalić szczegóły na PW.
Nie gryzę ^^

Nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Hades dnia Sro Mar 07, 2018 11:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Orsola
Dama Dworu

Orsola



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSro Mar 07, 2018 9:34 pm

OCHRONIARZ
Proste, szukam ochroniarza Orsoli. Nie odstępuje jej prawie na krok, śledzi każdy krok i jest bardzo niezadowolony, że smarkula wymyśliła sobie wyprawę w puszczę. Wystarczy mu, że przeżyła pierwszą, druga to jego zdaniem kuszenie losu. Zna ją od kiedy dziewczyna wyszła z domu na Dwór (czyli plus minus 4-5 lat). Wynajął go jej ojciec i to jemu przede wszystkim służy. Jego priorytetem jest bezpieczeństwo Orsoli, nie jej liczne naukowe widzimisię. A no i w wolnych chwilach donosi tatusiowi, co córeczka ostatnio nawymyślała. Dużo starszy od niej, doświadczony przez życie najlepiej, od lat wierny rodzinie Albini.
Chętnie tutaj rozwinęłabym wątek romantyczny, ale to już później na fabule, podczas wyprawy.
Jak zawsze szczegóły na PW~
NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Orsola dnia Czw Mar 15, 2018 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Taeil
Córka medyka

Taeil



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSob Mar 10, 2018 9:47 am

Na dłuższą metę:
Uznałam, że skoro Taeil robi dorywkowo za medyka, to pewnie miała kontakt już z ludźmi/nieludźmi w mieście, bo to w sumie byłoby logiczne. Tak więc jeśli ktoś chciałby już z góry mieć jakąś relację z tą panienką, to zapraszam na pewu tak zwane. Jestem otwarta na propozycje.

Na krótszą metę:
No to poszukuję kogoś na fabułę. Z góry uprzedzam, że to jest moje pierwsze forum od dłuższego czasu + EKHEM KHEM klasa maturalna KHEM EKHEM, więc mogę czasem zalegać dzień, góra dwa z odpisem. Staram się dostosować do drugiej osoby pod względem długości, no i co... Nie gryzę! Jestem też otwarta na propozycje. Kontakt na pewu.
Aktualne
Powrót do góry Go down
Shenni
Sójka

Shenni



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uCzw Mar 15, 2018 1:14 pm

Z chęcią kimś popiszę.

Nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Shenni dnia Sob Mar 17, 2018 11:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shenron
Najemnik

Shenron



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSob Mar 17, 2018 9:33 am

Przygarnę się na fabułę z kimś. By uniknąć rozczarowań zachęcam przed napisaniem pw zapoznanie się z charakterem postaci
Nie gryzę!
Powrót do góry Go down
Ekaja
Przybłęda

Ekaja



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uPon Mar 19, 2018 7:41 pm

Chcesz pracować w firmie z wieloletnim doświadczeniem? Nie boisz się nowych wyzwań i szybko się uczysz? Posiadasz niezbędne umiejętności lub chęci do ich nabycia?

Świetnie!

Firma Alegz sp. ZOO poszukuje osoby na stanowisko Tresera.

Co oferujemy?
Pracę w dynamicznym, nie do końca młodym zespole pod okiem zblazowanych specjalistów. Rozwój postaci i nietuzinkowe, choć przyjemne, warunki pracy. Każdemu z naszych pracowników przysługuje urlop i bezpłatna opieka medyczna, a dla wybranych również karta Multisport!

Czego oczekujemy?
Rzetelności, chęci przy współpracy, dystansu do siebie i poczucia humor. Oprócz tego umiejętności pozwalających na właściwie podejście do swoich obowiązków.

Jesteśmy liderem na rynku od wielu lat i współpracujemy z ludźmi na całym świecie (o ile Polska jest całym Twoim światem #patriotic). Poszukujemy nowych pracowników gotowych wesprzeć nas i dołączyć do naszej wielkiej firmowej rodziny - czy wspominaliśmy, jak pozytywna i rodzinna atmosfera panuje w siedzibach naszej firmy? Nie? Więc mówimy teraz!
Teraz i TY możesz stać się jednym z nas i razem z nami brać udział w procesie mającym na celu uczynienie naszego świata lepszym! Nie przegap swojej szansy, może czekamy właśnie na Ciebie!
Zgłoś się już dziś!

A teraz ciut poważniej.

1) Ekaja
Nieokiełznana dzikuska z Puszczy potrzebuje tresera. Trenera personalnego. Ktoś, kto z niezrozumiałych przyczyn - dla zabawy, idących w przyszłości profitów czy ze zwykłej nudy - oswaja ją ze światem. Może być jej kosztem, acz wcale nie musi. Dziewucha jest niewykształcona, nie rozumie mieszczuchów, za to potrafi zabić jelenia gołymi rękami. Pieniądz to dla niej abstrakcja. Maniery czy obycie - to również pojęcia obco dla niej brzmiące.
Bywa to naiwne, łatwowierne, ale uparte jak osioł i lojalne to jak pies, jak już ktoś to oswoi i przyuczy chodzenia przy nodze. Może gryźć. Ale tylko trochę. Czasem dziwnie gada. I niekiedy nie rozumie. Ale to dobry kawałek dziewuchy.
Zna Puszczę, umie polować i świetnie strzela z łuku. Ponadto może manipulować swoją postacią. DOWOLNIE! Czy to humanoid czy zwierz - to bez znaczenia.

No i chuj, no i cześć. Oferta wyczerpana.

2) FABUŁY.
I na Vazdadona, i na Ekaję. Tę drugą zwłaszcza, bo bym ruszyła z fabułą.
AKTUALNE

Poproszę na pw wszelkie wiadomości bądź proszę łapać mnie na telegramach - na tych drugich chętniej, bo aplikacja na telefonie czyni rozmowę dynamiczniejszą i jakoś bardziej przestępną. A przez pw wszystko potrafi ciągnąć się jak flaki z olejem.
Bierzcie, póki ciepłe.
Powrót do góry Go down
Serahel
Markiz

Serahel



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSro Mar 21, 2018 10:12 am

Gdyby ktoś chciał popisać trochę postów, jestem do dyspozycji. Może być na festiwalu, może być gdzieś indziej. Coś razem się ustali.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Selphin
Baronessa

Selphin



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uWto Mar 27, 2018 3:13 pm

AKTUALNE ZAWSZE

» Członkowie rodu Myrios - wujostwo, kuzynostwo, bliższe, dalsze - zawsze się przyda.
» Sojusznicy polityczni - w grę wchodzą tylko Elae z Dworu Zimy. Ród Myrios cieszy się wysoką pozycją i wpływami, z pewnością okazaliby się cennymi sprzymierzeńcami.
» Specjaliści wszelkiej maści - to już nie dla rodu, a dla postaci. A właściwie jej "drugiego ja". Lotos potrzebuje osób, które znają się na konkretnych rzeczach - truciznach, sprzęcie, historii, alchemii, fałszerstwie... Generalnie wszystkim, co może okazać się użyteczne. Im więcej takich kontaktów, tym lepiej. Najlepiej niezrzeszeni, choć nie pogardzę Apostatami lub Bifrostem. Od Inkwizycji trzyma się z daleka jak chodzi o umowy, a jak chodzi o Dwór, to raczej będzie załatwiać sprawy za pomocą swej prawdziwej tożsamości. Nie hybrydy.
» Wrogowie - głównie pewnie polityczni. Jej prywatni oraz całego rodu. Tutaj mi obojętne czy Zima czy Lato. Ale innymi, bardziej osobistymi i niekoniecznie dworskimi konfliktami też nie pogardzę.



Ostatnio zmieniony przez Selphin dnia Sro Kwi 11, 2018 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ardreth
Baron

Ardreth



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uCzw Mar 29, 2018 8:12 pm

Przygarnę miłą, przyjemną fabułę.
Najlepiej pełną knowań, intryg i wzajemnej niechęci ukrywanej pod płaszczem uprzejmości i przyjaźni.
#aktualne
#bierzcie_póki_ciepły


Ach, no i szukam przyszłej narzeczonej.
Politycznej. Sojuszniczej. Najlepiej ku ożenkowi niechętnej, która i Ardretha niekoniecznie trawi.
#wcieleniedyplomacji
#elaeszukażony
#aktualne

#żona_znaleziona
Powrót do góry Go down
Scathach
Dama Dworu

Scathach



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uPią Mar 30, 2018 10:27 am

Szukam luuuuudziiii gotowych pójść zaaa mnoooo

Ogólnie potrzebuję jakichś ziomów ziomnych. Lista poniżej. Nie wiem co mogę mieć do zaoferowania, ale.

Sojusze - te rodowe i personalne. Ród Cáidh jest znany i być może lubiany ze względu na swoje powiązanie z wojskami Elae, toteż posiadanie ich pośród swoich ziomków nie brzmi jak coś nieprzynoszącego żadnych korzyści. Jakaś ochrona, przedkładanie spraw konkretnych rodzin ponad inne. Niestety do rodowych sojuszy zapraszam tylko Zimę. Jeśli chodzi o personalne sojusze ze Scath - dwór jest mi obojętny. Ktoś zrobił coś kiedyś dla niej albo ona dla niego i jakoś tak zaczęli wymieniać się przysługami? Trzeba z kimś obgadać jakąś sprawę w miarę dyplomatycznie, wybadać informacje, dupa, wiór? Polecam się. Scath ma gdzieś podziały na Lato i Zimę, może się zakumplować z każdym. Jedyne co, to nie ma zamiaru nikomu za bardzo szkodzić.
♥ W sumie oprócz tego potrzebuję czegokolwiek. Gdyby ktoś po prostu szukał relacji i miał plan co do Scath (bądź też nie), proszę wbijać. A jakby pomysłu nie było, to coś się wspólnymi siłami ogarnie albo ustawi ich na fabułę i zobaczy, co z tego wyniknie.

Zapraszam na PW/Telegram: @Szeryden/Discord: Sheridan#6248/GG (chociaż tu zaglądam raz na tydzień, więc nie wiem czy warto): 8118472
Powrót do góry Go down
Gabriel
Baron

Gabriel



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSob Mar 31, 2018 5:51 pm

Szukam:

  • siostrzyczek fabularnych - niewiele młodsze, starsze. Jeśli dostaniecie błogosławieństwo głowy Trelemorele to możecie być gówniakami z tego samego miotu co ja, polecam, będzie super.
  • kompanów do picia - liczba chyba nie jest ograniczona.
  • kompanek do tańca - i do różańca.
  • kogoś do pisania - wymagań teoretycznie nie mam.
Powrót do góry Go down
Silion
Baron

Silion



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSob Mar 31, 2018 8:41 pm

Szukam kogoś na fabułę - wymaganie praktycznie żadne oprócz cierpliwości - postaram się odpisywać w miarę możliwości post/dzień, ale może się zdarzyć, że będzie parodniowa przerwa.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Ardreth
Baron

Ardreth



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uSro Maj 09, 2018 10:40 pm

Wracam do żywych. I z chęcią się oddam i puszczę.
Na fabułę, oczywiście.
Oferty matrymonialne wcale nie są źle widziane.

Mam do zaoferowania aż trzy opcje (w grę wchodzi kapryśny baron, dzika dziewucha i tchórzliwy złodziejaszek). Chcesz wiedzieć więcej? Zaczep mnie. Polecam. Z chęcią wezmę czynny udział w tworzeniu bajecznej relacji satysfakcjonującej obie strony - razem również z pewnością coś wymyślimy.
Powrót do góry Go down
Drakhesh
Sójka

Drakhesh



Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75uNie Maj 27, 2018 2:43 pm

Jako świeży narybek na forum, chętnie bym zaczął z kimś pisać. Otwarty na i krótkie przygody i dluższe zabawy, o ile ktoś chce się zadawać z goblinskim alchemikiem

Aktualne
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne PbSQ75u

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania fabularne
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Organizacja
 :: 
Ogłoszenia
-
Skocz do: