Wszelkie prawa do użytych utworów posiada Adrian von Ziegler 
IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Verena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Verena
Przybłęda

avatarPisanieTemat: Verena   Sro Mar 21, 2018 2:00 pm


Verena
∴Istota∴

Informacje podstawowe

WIEK: 22
RASA: Elae
PODTYP: Lato
RANGA: Przybłęda
WYZNANIE: Piekel


"Skoro ładnie pachnie, to musi być smaczne"


Zdolności i słabości

ZDOLNOŚCI

»  Medycyna
»  Zwierzęta
»  Percepcja
»  Zwinność
»  Magiczne: Wzrost - Zaklęcie polegające na zmianie rozmiaru istoty, rzucającej zaklęcie.  Pod jej wpływem na okres jednej doby fabularnej postać zmienia swój wygląd, może mierzyć od 8cm do 2 metrów, zachowuje jednak swoją sylwetkę. Waga ulega zmianie proporcjonalnie do wzrostu.
» Magiczne: Skrzydła Sylfidy - Zaklęcie sprawia, że z pleców rzucającego, na okres jednej doby fabularnej wyrastają skrzydła. Sposób lotu przypomina ten u kolibra. Skrzydła swym wyglądem przypominają owadzie, jednak posiadają na sobie zielone wzory.
» Magiczne: Zauroczenie - Zaklęcie wpływające na umysł celu, sprawia ono, że ofiara zaczyna odczuwać zauroczenie względem rzucającego. Jednak to co przez to rozumie zależy już od ofiary.
» Magiczne: Pocieszenie - Zaklęcie wpływające na umysł. Polega ono na tymczasowym poprawieniu humoru "ofiary". Podczas działania zaklęcia, istota na którą zostało ono rzucone, nie jest w stanie odczuwać smutku i mimowolnie cieszy się z najdrobniejszych rzeczy.

SŁABOŚCI

»  Naiwność
»  Lekkomyślność
»  Altruizm
»  Strach przed bólem


"Kce pogłasiać wilka, co może pójść nie tak?"


Wygląd

Wysoka, szczupła istota, o oczach w kolorze czystego nieba. Długie białe włosy opadają luźno, aż do lędźwi. Pod drobnym noskiem, znajdują się wąskie, blade usta, wykrzywione w wiecznym, dziecięcym uśmiechu. Zakłada na siebie zwiewną białą sukienkę, pasującą do nieco ciemniejszej, niż przeciętnej karnacji, jednocześnie kontrastujące z włosami. Nie nosi butów, czy innych ozdób, uważa je za zbędne i zbyt krępujące, właściwie, gdyby nie ludzkie dogmaty i wrodzona wstydliwość, nie nosiła by żadnych ubrań. Większość czasu spędza jednak pod wpływem swojej magi, mierzy wtedy 8 centymetrów, a przy jej budowie oznacza to wagę liczoną w gramach, po prostu lepiej czuje się w niewinnej "wróżkowej" formie. Drobna, zwiewna, wiecznie szczęśliwa, tak prezentuje się młoda Verena.
Charakter

Jaka jest, każdy widzi, jej wygląd idealnie oddaje charakter. Delikatna i wiecznie szczęśliwa Verena, nie potrafi przejść obojętnie obok ludzi, którym dzieje się krzywda. Właściwie to nawet jeśli "tylko" mają zły humor to wystarczająco, by rzuciła się na pomoc. Zdarza się jej zbyt się narzucać. Wiecznie szczęśliwa i zadowolona z życia, marzy o tym by zostać wróżką, w czym pomaga jej aspekt. Lubi ludzi i właściwie każdego innego, jeśli ten nie zamierza jej zrobić krzywdy, jest w stanie zaskarbić sobie jej przyjaźń. Używa słowa przyjaciel na wyrost. Wiecznie uśmiechnięta, pomocna i otwarta na nowe znajomości, chociaż w gruncie rzeczy naiwna i dziecinna. Tak oto prezentuje się nasza Verena.


Ciekawostki

» Chce zostać wróżką
» Dziecinna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Selphin
Baronessa

avatarPisanieTemat: Re: Verena   Sro Mar 21, 2018 5:00 pm

Wzrost

Różnica między rozmiarem naturalnym a nabytymKoszt aktywacjiKoszt podtrzymania
Do 30 cm15 Heyat10 Heyat/post
Do 70 cm30 Heyat15 Heyat/post
Do 1.5m50 Heyat20 Heyat/post

Dodatkowe: Na forum niemożliwe jest wprowadzenie zaklęć działających przez konkretną ilość czasu, dlatego też zamiast tego, zaklęcie działa tak długo, jak ty sama je podtrzymujesz - zgodnie z kosztem zawartym w tabelce. Możesz rzucić je tylko na siebie.

Skrzydła Sylfidy
Koszt: 40 Heyat
Koszt podtrzymania: 20 Heyat/post
Dodatkowe: Jeżeli twój czar skończy się w czasie, gdy będziesz w powietrzu, natychmiast spadasz na ziemię zgodnie z wszelkimi prawami fizyki, ryzykując poważnymy obrażeniami, a w przypadku znajdowania się na bardzo dużej wysokości, także i śmiercią. Również jak w powyższym przypadku, doba fabularna nie istnieje, zaklęcie możesz podtrzymywać, wydając w każdym kolejnym poście odpowiednią ilość Heyat.

Zauroczenie
Koszt: 20 Heyat
Koszt podtrzymania: 15 Heyat/post
Dodatkowe: Gdy używasz tego czaru, ty oraz twoja ofiara wykonujecie sporne rzuty na Siłę Woli. Jeżeli wygrasz w tym teście, podmiot zaklęcia odczuwa zauroczenie względem twojej postaci tak długo jak podtrzymujesz działanie czaru, a twoja ofiara znajduje się w zasięgu twojego wzroku. Otrzymujesz na ten czas premię +15 do rzutów na Perswazję względem tej osoby.

Pocieszenie
Koszt: 15 Heyat
Koszt podtrzymania: 10 Heyat/post
Dodatkowe: Podmiot czaru musi wyrażać chęć zostania objętym jego działaniem. Musi też cały czas znajdować się w zasięgu twojego wzroku, inaczej czar ulega rozproszeniu.

Kartę akceptuję. Proszę o ustawienie avatara dostosowanego do wymiarów wymaganych na forum (250x420 pikseli). Możesz też wpisać się do Kronik Inkwizycji, jeśli zamierzasz być w pełni legalną obywatelką Filirjonu.

_________________
"Did you really think I wouldn't cheat
just because I was already winning?"
Relacje
Dobytek
Mieszkanie
Komnaty
Theme
Voice
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Verena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Organizacja
 :: 
Kartoteka
 :: Zaakceptowane
-
Skocz do: