Wszelkie prawa do użytych utworów posiada Adrian von Ziegler 
IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 "Życie zdeterminowane jest przez przypadek. Czasami jednak dobrze jest przypadkiem pomóc komuś umrzeć."

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Oblivius

avatarPisanieTemat: "Życie zdeterminowane jest przez przypadek. Czasami jednak dobrze jest przypadkiem pomóc komuś umrzeć."   Nie Mar 25, 2018 7:22 pm


Scipio Oblivius Sinceritate
∴ Piekło∴

Informacje podstawowe

WIEK: 28
RASA: Elae
PODTYP: Lato
ORGANIZACJA: Apostaci
RANGA: Kruk
WYZNANIE: Wierzy w samego siebie


"Jeśli ktoś Cię do czegoś zmusza, spróbuj go zabić. Jeśli Ci się nie uda, widocznie miał prawo Ci rozkazywać."


Zdolności i słabości

ZDOLNOŚCI

» Piekielny Płomień - Korzystając z tej umiejętności, Oblivius ma możliwość przywołać potężne płomienie, które tak bardzo kojarzą się z wyobrażeniem piekła. Na samym początku, w miejscu, gdzie płomienie mają się pojawić, pojawia się czerwona kropka. Moc działa tak, aby móc przyzwać płomienie tylko w miejscu, które się widzi. Z kropki zaczyna wychodzić ogień, który trawi rzecz, na której pojawił się celownik kilka sekund temu. Niektórzy świadkowie, oglądający użycie tej mocy od boku mówili, że rosnące z kropek płomienie wyglądały jak kwitnące kwiaty, jednak dla każdego z nich, kwiat wyglądał inaczej.
Płomienie mogą pojawić się w różnych ilościach, w zależności od użytego Heyat.
» Piekielne Ramię - Jest to zdolność, która towarzyszy mu od samego początku przygody z aspektem. Gdy odkrył Piekło, otrzymał to ramię, a ono jest z nim w każdej sekundzie życia. Jesto to jego lewe ramie, które jest pokryte czerwoną, stwardniałą skórą. Ramie to jednak nie przynosi ze sobą żadnych korzyści fizycznych, jak zwiększona siła, czy wytrzymałość. Dzięki niemu jednak, Elae ma możliwość każdego, kto tylko dotknie czerwonej skóry, zamknięcia w psychicznym piekle. Nie jest to dosłowne, ponieważ nie tylko iluzja piekła wchodzi tu w grę. Ofierze ukazać się mogą przeróżne obrazy, które zależą tylko od kreatywności Obliviusa. Od ukazania wroga ofiary, jako jej przyjaciela, poprzez pokazanie wypaczonych informacji z przeszłości, lub też przerażające iluzje.
Obrazy trwają przez dwa posty, a następny raz można użyć ich po kolejnych dwóch.
Można rzucić test na Perswazję przeciwko Sile Woli ofiary, by przedłużyć moc o jeden post.
» Inferno - Najrzadziej używana zdolność Obliviusa, która budzi w nim pewnego rodzaju obrzydzenie. Nie jest zadowolony, kiedy musi po nią sięgać, jednak czasami, nie ma innego wyboru. Ta technika, polega na przyzwaniu na ziemię od pięciu wzwyż szkieletów, które są spowite piekielnymi płomieniami. Każdy z tych szkieletów, to jeden z przyjaciół Scipiona z dawnych czasów, jednak zniszczenie go nic nie pomoże. Za każdym razem wracają, i chociaż nie ma między nimi różnicy, Elae doskonale wie, który szkielet jest konkretnym z jego przyjaciół. Maksymalnie może wezwać ich piętnaście. Szkielety są całkowicie podporządkowane jego woli i nie znikną, dopóki ich nie odwoła, lub nie skończy mu się Heyat na podtrzymywanie zdolności.
» Perswazja [II]
» Zastraszanie [I]
» Siła Woli [I]
» Percepcja [I]
» Zwinność [I]

SŁABOŚCI

»  
»  
»
»
»


"Baba z wozu, monety do sakiewki."


Wygląd

Jak przystało na Elae, Scipio poszczycić się może urodą, która przewyższa nawet tą u większości ludzkich kobiet. Jego delikatne rysy twarzy sprawiają, że można mówić o nim, jako o zniewieściałym, a w przypadku bestii wprawia tym wszystkich w śmiech. Jego białe włosy zupełnie nie pomagają mu jeśli chodzi o postrzeganie przez inne rasy. Opadające śnieżne kosmki dodają całej postaci swojego rodzaju niesforności i odejmują mu kilka lat. Elae obdarzony został łagodnymi oczyma, które w większości przypadku są pełne litości i smutku, nawet, jeśli usta wykrzywione są w najszczerszym uśmiechu świata. Te lawendowe perełki mówią każdemu, kto w nie spojrzy, ile cierpienia znalazło się w życiu tej osoby, a jak dużo współczucia posiada jeszcze dla innych. Jedno z jego oczu, lewe, przecięte jest przez czerwoną, jakby wciąż jątrzącą się bliznę. Jest to linia idąca od policzka w górę, a zaraz nad brwią przyjmująca kształt pentagramu. Jego blada, gładka cera jedynie uwydatnia znamię i jeszcze bardziej eksponuje je na widok innych.
Całą posturą nie wywiera na nikim większego wrażenia. Jest przeciętnego wzrostu, jak na przedstawicieli jego rasy, a zdarzają się również ludzie, którzy przekraczają jego metr i dziewięćdziesiąt siedem centymetrów. Posiadając taki wzrost jest jednocześnie osobą bardzo szczupłą. Nie ma większej tkanki mięśniowej, która zwiększyłaby jego posturę wszerz i sprawiłaby, żeby wyglądał bardziej normalnie. Nie jest on oczywiście zupełnie jej pozbawiony, bo to byłoby niemożliwe, jednak ćwiczenia fizyczne nie należą do jego ulubionych, a tym bardziej nie są wpisane w codzienny plan zajęć.


Charakter

Charakter postaci

Historia

Historia postaci

Ciekawostki

» Ciekawostka 1
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
"Życie zdeterminowane jest przez przypadek. Czasami jednak dobrze jest przypadkiem pomóc komuś umrzeć."
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Najlepsze lekarstwo na każdą chorobę
» WITAMINA B17
» Czym jest pokusa i kuszenie? Czy pokusa i próba to to samo?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Organizacja
 :: 
Kartoteka
-
Skocz do: