Wszelkie prawa do użytych utworów posiada Adrian von Ziegler 
IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Imrath

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Imrath

avatarPisanieTemat: Imrath   Wto Maj 01, 2018 9:18 pm


 
Imrath Al Sorna

∴ Demon∴

Informacje podstawowe

WIEK: 27 lat. (334 lata*)
RASA: Człowiek.
ORGANIZACJA: Inkwizycja.
RANGA: Wielki Inkwizytor.
WYZNANIE: Roth.

 
 

"N'ez Roth Kalam.
Ha'gash er Gash."


"Jestem demonem Roth.
Bluźnierstwem i błogosławieństwem."


 
Zdolności i słabości

 
ZDOLNOŚCI


Ha'gash: Bluźnierstwo

Imrath dzięki mocy aspektu przywołuje do dłoni miecz, aby następnie rozbudzić w nim demoniczną potęgę, zwiększającą jego zdolności bojowe. Samo dotknięcie ostrza rozpuszcza momentalnie każdy metal z jakim się zetknie, zaś jego żar sprawia, że temperatura panująca w okolicy gotuje krew w żyłach oraz topi metal i skały. Sam Al Sorna jest odporny na te efekty.

Esh: Potępienie

Demony będące ucieleśnionym wcieleniem idei wyrzeczenia się wiary w bogów, poprzez samą swą naturę, odrzucają wszystko co boskie. Z tego też powodu są one w stanie zniwelować wsparcie, jakiego udzielają oni swoim wyznawcom oraz odrzucić pierwiastek kreacji będącym samym sednem Heyat. Dzięki swojej magii Imrath roztacza aurę pokrywającą spory teren, która anuluje działanie wrogiej magii, zarówno ofensywnej, jak i defensywnej. Sprawia ona także, że nie można manipulować za jej pomocą jego umysłem i zmysłami.

Rav Kalam: Pieśń Demona

Kolejna z mocy aspektu, pozwalająca przywołać do świata materialnego dusze istot, których esencję w chwili śmierci pochłonął demon. Posiadają one siłę i umiejętności, które posiadały za życia. Im silniejsza dusza, tym więcej mocy wymaga do podtrzymania jej istnienia. Z racji tego, że są one tworami magicznymi, można je zniszczyć jedynie za pomocą magii. Najsilniejszą duszą w jego arsenale jest Demon, którego niegdyś pokonał, będący olbrzymią bestią z rogami i pazurami zdolnymi przebić rycerza w pełnej zbroi, ogonem mogącym zmieść z ziemi zarówno konia z jeźdźcem oraz pokrytego łuską, od której odbijają się nawet najostrzejsze miecze. Kontrola nad nim uniemożliwia jednak przywołanie innych dusz. Jeśli nie jest on wymagany, to Imrath może przywołać dusze grzeszników (maksymalnie 2 na raz).

Roth Kalam: Demon Roth*

Ostatnia z mocy aspektu. Sprawia ona, że Imrath pasywnie wyczuwa w jakim stopniu dusze są "spaczone". Im więcej zbrodni i herezji dopuściła się jednostka, tym mocniej przyciąga ona demoniczny zmysł. Zasięg w jakim są one wyczuwane jest w stanie spokojnie objąć teren dużego miasta. Jeśli zabije on taką osobę, pożera on jej duszę, co pozwala mu na zregenerowanie mocy magicznej oraz wyleczenie wszelkich ran. Jest on w stanie wchłonąć wiele dusz pozostających w jego zasięgu, nie musi być w ich pobliżu. Przyjmuje on wtedy formę olbrzymiej chmury popiołu unoszącej się nad okolicą. Pozwala ona także na przeniesienie się błyskawicznie do dowolnego grzesznika w jego zasięgu. Jest to jednak dosyć ryzykowne, ponieważ w tej formie znacznie dotkliwiej odczuwa wszelkie ataki magiczne. Odpowiednio wykorzystana moc, pozwala na przedłużenie własnego życia.

» Noszenie pancerza II
» Używanie broni: miecz dwuręczny I
» Siła I

 
SŁABOŚCI


 » Moc Ha'gash użyta może być jedynie przeciwko istotom noszącym na sobie piętno grzechu. Nie działa ona w ogóle na jednostki żyjące w czystości i stroniące od zła (efekt obszarowy, nie wzmocnienie ciała).
» Piętno demona jakim naznaczone jest jego oblicze, sprawia że nie jest on w stanie ukryć swojej obecności za pomocą żadnej magii.
» Co jakiś czas musi posilić się duszą grzesznika, aby podtrzymać swój żywot. Jeśli tego nie zrobi, na jego ciele zaczynają pojawiać się ślady przypominające zwęgloną tkankę, promieniujące paraliżującym bólem. Z biegiem czasu pokrywają one coraz większą część ciała, a ostatecznie jego całość. Ból towarzyszący temu odbiera zmysły i sprawia, że Imrath znów pogrąża się w otchłani szaleństwa.
» Część istoty Demona przeniknęła do niego, sprawiając że jest w stanie słyszeć szepty Zapomnianych oraz innych pradawnych istot. Nie ułatwia to zbytnio pozostawania przy zdrowych zmysłach, chociaż dzięki opiece Roth jak na razie nie grozi mu szaleństwo.
» Grzesznicy w jego pobliżu odczuwają irracjonalny, podświadomy lęk przed karą. W tym stanie wyjątkowo spaczona jednostka może wręcz zacząć wspominać co bardziej parszywe czyny jakich się dopuściła, co sprawia że zaczyna emanować jeszcze mocniejszą aurą grzechu.
 


 
"R'gash Roth, r'esh."

 
"Błogosławcie Roth, potępieni."


 
Wygląd

  
Charakter

  Charakter postaci

 
Historia

  
Ciekawostki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Imrath
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Organizacja
 :: 
Kartoteka
-
Skocz do: