Wszelkie prawa do użytych utworów posiada Adrian von Ziegler 
IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Imrath

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Imrath

avatarPisanieTemat: Imrath   Wto Maj 01, 2018 9:18 pm


 
Imrath Al Sorna

∴ Demon∴

Informacje podstawowe

WIEK: 27 lat. (347 lat)
RASA: Hybryda.
PODTYP: Elae/Bestia.
ORGANIZACJA: Bifrost.
RANGA: Berserk.
WYZNANIE: Roht.

 
 

"N'ez Roht Kalam.
Ha'gash er Gash."


"Jestem demonem Roth.
Bluźnierstwem i błogosławieństwem."


 
Zdolności i słabości

 
ZDOLNOŚCIVox Kalam: Pieśń Demona

Moc aspektu, pozwalająca przywołać na krótką chwilę esencję Zapomnianej Bogini, którą pochłonął Al Sorna. Z racji tego, że staje się na ten czas istotą po części utkaną z samej magii, można go zranić jedynie za pomocą magii. Jest to Demon, którego niegdyś pokonał. Pomimo tego, że jest postury człowieka, to posiada rogi i pazury zdolne przebić rycerza w pełnej zbroi, ogon mogący zmieść z ziemi konia z jeźdźcem oraz jest pokryty łuską, znacząco osłabiającą działanie wszelakiej wrogiej magii.

Roth Kalam: Demon Roth*

Ostatnia z mocy aspektu. Sprawia ona, że Imrath pasywnie wyczuwa w jakim stopniu dusze są "spaczone". Im więcej zbrodni i herezji dopuściła się jednostka, tym mocniej przyciąga ona demoniczny zmysł. Zasięg w jakim są one wyczuwane jest w stanie spokojnie objąć teren dużego miasta. Jeśli zabije on taką osobę, pożera on jej duszę, co pozwala mu na zregenerowanie mocy magicznej oraz wyleczenie wszelkich ran. Jest on w stanie wchłonąć wiele dusz pozostających w jego zasięgu, nie musi być w ich pobliżu. Przyjmuje on wtedy formę olbrzymiej chmury popiołu unoszącej się nad okolicą. Pozwala ona także na przeniesienie się błyskawicznie do dowolnego grzesznika w jego zasięgu. Jest to jednak dosyć ryzykowne, ponieważ w tej formie znacznie dotkliwiej odczuwa wszelkie ataki magiczne. Odpowiednio wykorzystana moc, pozwala na przedłużenie własnego życia.

» Noszenie pancerza II
» Używanie broni: miecz jednoręczny I
» Siła woli I
» Siła I

 
SŁABOŚCI


» Piętno demona jakim naznaczone jest jego oblicze, sprawia że nie jest on w stanie ukryć swojej obecności za pomocą żadnej magii.
» Co jakiś czas musi posilić się duszą grzesznika, aby podtrzymać swój żywot. Jeśli tego nie zrobi, na jego ciele zaczynają pojawiać się ślady przypominające zwęgloną tkankę, promieniujące paraliżującym bólem. Z biegiem czasu pokrywają one coraz większą część ciała, a ostatecznie jego całość. Ból towarzyszący temu odbiera zmysły i sprawia, że Imrath znów pogrąża się w otchłani szaleństwa.
» Część istoty Demona przeniknęła do niego, sprawiając że jest w stanie słyszeć szepty Zapomnianych oraz innych pradawnych istot. Nie ułatwia to zbytnio pozostawania przy zdrowych zmysłach, chociaż dzięki opiece Roth jak na razie nie grozi mu szaleństwo.
» Grzesznicy w jego pobliżu odczuwają irracjonalny, podświadomy lęk przed karą. W tym stanie wyjątkowo spaczona jednostka może wręcz zacząć wspominać co bardziej parszywe czyny jakich się dopuściła, co sprawia że zaczyna emanować jeszcze mocniejszą aurą grzechu, przez co Al Sornie czasami ciężko jest zapanować nad swoją demoniczną naturą.
 


 
"R'gash Roht, r'esh."

 
"Błogosławcie Roth, potępieni."


 
Wygląd

  
Charakter

  Charakter postaci

 
Historia

  
Ciekawostki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Imrath
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Organizacja
 :: 
Kartoteka
-
Skocz do: