Wszelkie prawa do użytych utworów posiada Adrian von Ziegler



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Prośby o ingerencje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin

Admin



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uPią Mar 02, 2018 7:39 pm

Zgłoszenia

 W tym temacie możecie prosić o ingerencje konkretnych — lub losowych — Mistrzów Gry. Przeprowadzenie szkolenia, misji czy zwykłego urozmaicenia. Także możecie tutaj zgłaszać prośby o zmianę prowadzącego czy wszelkiego typu zażalenia.

»  Wtrącenia fabularne służą nie tylko do urozmaicenia sesji, ale także do rozstrzygania walk w ich trakcie.
»  Misje mogą służyć zarówno do zdobywania nowych umiejętności, rozwiązań fabularnych, zdobywania nowych przedmiotów — do wszystkiego, co wymaga ciut większego zaangażowania i niekoniecznie może odbyć się stricte podczas jednej fabuły.

 Dla ułatwienia wszystkiego, warto korzystać z poniższych wzorów.

Wtrącenie:
Kod:
Link do fabuły:
Kto ma prowadzić:
Specjalne życzenia:

Misja:
Kod:
Kto ma prowadzić:
Poziom trudności:
Cel:
Opis:
Powrót do góry Go down
Kostya
Informator

Kostya



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uWto Mar 06, 2018 6:18 pm

Kto ma prowadzić: Kto ma ochotę
Poziom trudności: Wedle życzenia MG
Cel: Zdobycie informacji o tym kto jest informatorem Apostatów, fajnie by było odkryć Bubę
Opis: Girls just wanna have fun?
Powrót do góry Go down
Keeper
Książę

Keeper



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uWto Mar 06, 2018 9:28 pm

Bierę. Dzisiaj/jutro pojawi się post. :v
Powrót do góry Go down
Hades
Baron

Hades



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uSro Mar 07, 2018 3:48 pm

Kto ma prowadzić: Obojętne
Poziom trudności: Bylebym nie umarł, dajcie mi się postacią nacieszyć jakiś czas xD
Cel: Oswojenie jakiegoś potworka
Opis: Dajcie mnie tu coś fajnego, bo mi Hades zdechnie z samotności :v
Powrót do góry Go down
Dagor
Alti

Dagor



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uSro Mar 07, 2018 10:22 pm

Podejmuję się~
Odezwę się jeszcze na privie odnośnie preferowanego zwierzaka. Jutro możemy zaczynać.
Powrót do góry Go down
Ylva
Berserk

Ylva



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uPon Mar 12, 2018 7:50 pm

Kto ma prowadzić: Komu pasuje tematyka. 
Poziom trudności: Średni? 
Cel: Ruszenie fabuły, może rozwój umiejętności. 
Opis: Znikł patrol huskarli, na terenie na którym wcześniej widywano Bestie. Być może jest to działanie Zastępów, ale niekoniecznie, może to być też jakaś zorganizowana grupa która darzy ludzi dostateczną niechęcią żeby szarpnąć się na zaatakowanie otwarcie huskarli. Na razie plotka o zniknięciu jeszcze nie rozeszła się w niższych kręgach, ale prędzej czy później to się stanie. Tematem zainteresowała się na razie Ylva, graczowo zainteresowany jest jeszcze Vaal, czy postaciowo to zobaczymy niedługo :P 
Powrót do góry Go down
Keeper
Książę

Keeper



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uWto Mar 13, 2018 3:49 pm

Bierę. Prowadzone będzie w dziale dla mojej wygody, bo któż wie, co tak naprawdę się tam wydarzy? Hmmmm...
Dajcie mi znać czy będziecie chcieli to łączyć ze swoją aktualną fabułą od razu, czy dość losowo (na misję możecie iść prowadząc w tym samym czasie fabułę, to tak dla przypomnienia!). I dajcie mi znać na PW lub innym komunikatorze, kiedy będziecie gotowi/zdecydowani, kto idzie. c:
W ewentualności możecie także kogoś dobrać.
Powrót do góry Go down
Zira'h
Iki

Zira'h



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uSro Mar 14, 2018 7:31 pm

Kto ma prowadzić: Ten kto zainteresowany
Poziom trudności: Byle by rzuty nie decydowały o śmierci postaci
Cel: Rozwój aspektu iluzji o nowe sztuczki
Opis: Iluzja ma multum aspektów, sądze, że do podstawowych należą wszystkie dotyczące znanych nam zmysłów. Warto zacząć od podstawy podstaw - wzrok i wszystko co można dostrzec. Kopia samego siebie lub przedmiotów dookoła, budynki czy żywioły... kompletnie wszystko w miarę możliwości.
Powrót do góry Go down
Forgotten
Przybłęda

Forgotten



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uSro Mar 14, 2018 7:46 pm

Ta misja nie może zostać obecnie zaakceptowana, jako że Twoja postać nie wykazała się jeszcze dostatecznym opanowaniem zdolności wynikających z Aspektu. Mówiąc prościej, niewystarczającą ilość razy wykorzystałeś te umiejętności podczas eventów, misji lub na fabule prywatnej.
Powrót do góry Go down
Vesperr
Markiza

Vesperr



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uPon Kwi 02, 2018 6:19 pm

Link do fabuły: https://innoswiat.forumpolish.com/t45-karczma-pod-zatrutym-sztyletem#761
Kto ma prowadzić: Ktoś, kto nas nie zamorduje na wejściu. I na wyjściu (xD)
Specjalne życzenia: Prosimy o jakąś bitkę. Moczymordy czy inne złe typy, żeby się działo, żeby stoły latały i żebyśmy mogli krzesłami się okładać! Nie wiem czy to misja czy faktycznie wtrącenie, ale zapraszamy do zabawy ;D
Powrót do góry Go down
Kavindell
Markiz

Kavindell



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uPon Kwi 02, 2018 10:03 pm

Zagrożeni Elae



Kto ma prowadzić: Dagor? Wydaje się odpowiedni, ale jeśli nie podejmie pałeczki to każdy naturalnie mile jest widziany.

Poziom trudności:  Nie mam nic przeciwko by było trudniej, o ile dzięki temu będzie ciekawiej.

Cel:  Umiejętności, fanty? Proszę jedynie za dobre nagradzać, jak i za złe karać, czyli w kwestii MG. I ogólnie szansa do wysilenia się we dwie, trzy osoby? Kavindell, Benvolio i zobaczymy dalej co powie prowadzący...

Opis:  Źle się dzieje w Państwie Elaejskim, gdzie to za murami swych dworów wysocy i dumni czują się nadto bezpieczni. Ale czy na pewno są? Otóż ma to się okazać, gdyż coś nienazwanego miało wypełznąć z Cienistej Rozpadliny, cień złowrogi... Jednakże co to oznacza dla Elae? Nic? Niestety ofiary pojawiają się coraz częściej i już nie tylko pośród zwierząt, a i pośród zacniejszej z zacnych ras, władców dworów, Elae! Póki co nikt nie zginął, ale bestia w nocy zapuszcza się coraz dalej po za Cienistą Rozpadlinę i unika licznych grup ludzi. Markizowie lata zostali poinformowani o problemie, trzeba go rozwiązać ne?
Powrót do góry Go down
Dagor
Alti

Dagor



Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75uPon Kwi 09, 2018 10:30 am

Kavindell, jakbym śmiał zlekceważyć bezpośrednią prośbę. Oczywiście podejmuje się zaszczytu poprowadzenia owej misji, jednak zastrzegam sobie prawo do jedno-dwu dniowych nieobecności - z moją pracą bywa różnie, a czasem po powrocie do domu mój umysł nie jest w stanie przetwarzać poprawnie informacji.
Post z oficjalnym otwarciem misji pojawi się jutro pod wieczór, lub w czwartek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Prośby o ingerencje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o ingerencje   Prośby o ingerencje PbSQ75u

Powrót do góry Go down
 
Prośby o ingerencje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Eventy i misje
 :: 
Dział dla MG
-
Skocz do: