Wszelkie prawa do użytych utworów posiada Adrian von Ziegler



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Sprawy do administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin

Admin



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uSob Sie 19, 2017 10:31 pm

W tym miejscu zamieszczacie wszelkiego typu propozycję, znalezione błędy, skargi, prośby skierowane do administracji. Nie bójcie się wyrażać opinii na tematy, o których piszą inni użytkownicy.
Powrót do góry Go down
Einarr
Berserk

Einarr



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uPon Mar 05, 2018 2:55 pm

Prosiłbym o zmianę nicku, z "Thror" na:
Einarr
Powrót do góry Go down
Keeper
Książę

Keeper



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uPon Mar 05, 2018 3:03 pm

Ciesz się nowym imieniem, drogie dziecko. :v
Powrót do góry Go down
Arawn

Arawn



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uSro Mar 07, 2018 7:19 pm

Siema, mam propozycję wprowadzenia tematu do prowadzenia retrospekcji. Czaicie - taki temat gdzie można pisać rzeczy, które wydarzyły się w przeszłości, jakiś gracz może np mieć chęć lub potrzebować coś takiego rozegrać z MG czy z innym graczem.
Powrót do góry Go down
Einarr
Berserk

Einarr



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uCzw Mar 08, 2018 9:32 am

Prosiłbym, o dezaktywację tego konta.
Powrót do góry Go down
Lavi




Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uPią Mar 09, 2018 10:37 am

Też mam pomysł. No bo tak patrzę po tematach i widzę, że te pola profilu może i pod avkiem wyglądają spoko loko, ale na dłuższą metę tylko rozciągają pole posta. Post jakkolwiek krótki/długi, a potrafi ciągnąć się przez całą wysokość ekranu (tu przykład, choć w każdym temacie idzie to zaobserwować; k l i k), co wygląda baaaaardzo nieestetycznie, tym bardziej, że to pole jest po prostu puste - nawet sygnatury tu nie pomagają (no chyba, że ktoś sobie walnie sygnę na 500px wysokości). DLATEGO MAM PROPOZYCJĘ. Może by tak sprawić, by te informacje w polach profilu rozwijały się dopiero po kliknięciu na nazwę pola? To na pewno powinno pomóc zaoszczędzić trochę tego miejsca, bo tak to jest no po prostu be. Nieestetycznie i niefunkcjonalnie, co najgorsze.
Powrót do góry Go down
Keeper
Książę

Keeper



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uPią Mar 09, 2018 10:39 am

No cóż ci mogę powiedzieć... Zobaczymy czy Selphin da radę. :v

A retrospekcje na pewno się pojawią. Nie wiem czy w tym, czy w przyszłym tygodniu, ale będą. Tak, wiem, że to tylko chwilka moment zrobienia.
Powrót do góry Go down
Lavi




Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uPią Mar 09, 2018 10:42 am

Jak nie da, to ewentualnie mogę pomóc~ Bo serio nie wygląda to dobrze.
Zawsze można też inaczej pokombinować i niektóre z pól usunąć z widoku posta, a zostawić przy widoku profilu (np. multikonta, liczba postów i data rejestracji W OGÓLE nie jest potrzebna przy postach), to też powinno pomóc. Besos!
Powrót do góry Go down
Scathach
Dama Dworu

Scathach



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uPią Mar 09, 2018 6:12 pm

Ogólnie jest też opcja żeby pola profilu pokazywały się po najechaniu kursorem na avatar. Też zadziała. Trochę babrania się z tym pewnie jest, ale jakie efekty!
Powrót do góry Go down
Selphin
Baronessa

Selphin



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uPią Mar 09, 2018 6:30 pm

Dobra, to może wypowiem się oficjalnie. Postaram się coś z tym zrobić, choć nie jestem pewna, kiedy osiągnę efekty godne publikacji na forum. Jako rozwiązanie tymczasowe zastosowane zostały rady Lavi i niedotyczące rozgrywki pola zostały usunięte z widoku przy postach.
Zamierzam zrobić pola rozwijane po kliknięciu. Jeśli chodzi o avatarowe - u nas by się to zwyczajnie nie sprawdziło ze względu na ich ilość. Oczywiście, pewnie dałoby się poupychać, ale byłoby zwyczajnie nieczytelne. Dlatego zostanę przy obecnym wyglądzie, który jednak będzie można wygodnie rozwijać i zwijać.
Powrót do góry Go down
Taeil
Córka medyka

Taeil



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uNie Mar 11, 2018 9:11 am

Dzień dobry, ja mogę przychodzić z dosyć błahą sprawą czy pytaniem, ale chciałabym w sumie spytać o lokacje, bo albo tego nie znalazłam, albo jednak nie ma tego nigdzie napisane. A mianowicie - czy jeśli chciałabym zrobić temat fabularny pod moją postać (w tym wypadku z zakładem, bo w sumie gdzieś pracować trzeba), to mam sama go sobie zrobić, zgłosić to administracji...? Nie chcę niepotrzebnie zawracać głowy, ale też i burzyć porządku estetycznego
Z góry dziękuję za odpowiedź!
Powrót do góry Go down
Keeper
Książę

Keeper



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uNie Mar 11, 2018 10:32 am

Można dowolnie samemu tworzyć lokacje. Prosimy jednak o używanie kodu, który jest przyklejony w ogłoszeniach.
W razie problemów z przycięciem obrazka czy odnalezieniu się w kodzie, śmiało możesz do mnie pisać o pomoc. c:
Powrót do góry Go down
Taeil
Córka medyka

Taeil



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uNie Mar 11, 2018 12:52 pm

Ach, to jednak jestem ślepa, bo faktycznie temacik jest xD Ale dziękuję bardzo~
Powrót do góry Go down
Ardreth
Baron

Ardreth



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uPią Mar 30, 2018 5:10 pm

Arawn napisał:
Siema, mam propozycję wprowadzenia tematu do prowadzenia retrospekcji. Czaicie - taki temat gdzie można pisać rzeczy, które wydarzyły się w przeszłości, jakiś gracz może np mieć chęć lub potrzebować coś takiego rozegrać z MG czy z innym graczem.

Keeper napisał:
A retrospekcje na pewno się pojawią. Nie wiem czy w tym, czy w przyszłym tygodniu, ale będą. Tak, wiem, że to tylko chwilka moment zrobienia.

Ja czekam. xD
Powrót do góry Go down
Scathach
Dama Dworu

Scathach



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uSob Mar 31, 2018 12:05 pm

A ja podbijam. Serio, jak nie chce Wam się robić opisu, to nawet ja albo Ardek możemy napisać, dla nas to nie jest problem.
Powrót do góry Go down
Gabriel
Baron

Gabriel



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uSob Mar 31, 2018 5:40 pm

Proszę uprzejmie o zmianę nicku na "Gabriel".
Powrót do góry Go down
Ekaja
Przybłęda

Ekaja



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uSro Kwi 04, 2018 8:53 pm

Uprzejmie proszę o skasowanie kont - Vazdadon, Ardreth, Ekaja.

Odechciało mi się, nie umiem w fora.
Pozdrawiam, lofki, kiski dla was.
Powrót do góry Go down
Maveth
Kruk

Maveth



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uCzw Kwi 05, 2018 1:24 pm

Dobrze, że pojawiła się możliwość rozwijania umiejętności, ale wszyscy wiemy, że nie jest to wszystko, co można zrobić w kwestii rozwoju postaci. Bardzo istotną kwestią jest zdobywanie nowych umiejętności, szczególnie takich, które postać powinna posiadać, taki must have z racji wykonywanej profesji. Na przykładzie mojej postaci, kogoś, doświadczonego skrytobójcy przydałoby mu się jeszcze odcyfrowanie, skradanie się, otwieranie zamków, zastraszanie, występy (które warunkuję tym, że skrytobójca powinien umieć przeniknąć do każdego środowiska, nawet jak są inne możliwości na to, więc konieczność posiadania tej umiejki jest poniekąd dyskusyjna), percepcja, używanie broni oraz rzemiosło (tortury).
Rozumiem, że na start 8 umiejętności to wystarczy, bo nie jest to mało, ale na chwilę obecną jest zamknięta droga do pozyskania większej liczby umiejętności, która mogą przydać się postacią. Takie pytanie do administracji... będzie taka możliwość w ogóle? Nie musi być od razu, forum istnieje od niedawna, ale sądzę, że byłaby to kolejna dobra zmiana, która ucieszyłaby ludzi. Mnie ucieszyłaby z całą pewnością.
Powrót do góry Go down
Forgotten
Przybłęda

Forgotten



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uCzw Kwi 05, 2018 1:36 pm

Istnieje możliwość wykupienia nowych umiejętności. Koszt I Tieru, czyli zdobycia nowej umiejętności na poziomie pierwszym, wynosi 80 punktów rozwoju. Jest to uwzględnione w drugiej tabeli w Kompendium->Mechanika->Rozwój Umiejętności.
Powrót do góry Go down
Maveth
Kruk

Maveth



Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75uCzw Kwi 05, 2018 1:46 pm

Forgotten napisał:
Istnieje możliwość wykupienia nowych umiejętności. Koszt I Tieru, czyli zdobycia nowej umiejętności na poziomie pierwszym, wynosi 80 punktów rozwoju. Jest to uwzględnione w drugiej tabeli w Kompendium->Mechanika->Rozwój Umiejętności.
Zapoznałem się z tym tematem, ale uznałem, że ta tabelka jest tylko pod rozwój umiejętności, nie pod zdobywanie nowych. Zwłaszcza, że zamieszczony tam tekst głównie dotyczy rozwoju już posiadanych umiejętności, co może wprowadzać w błąd. Tak jak mnie poniekąd wprowadziło i gdybym nie zaczął pisać o to, pewnie nadal bym sądził, że nie można zdobywać nowych umiejętności. Cieszy mnie, że jest taka możliwość. Dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Sprawy do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy do administracji   Sprawy do administracji PbSQ75u

Powrót do góry Go down
 
Sprawy do administracji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Od administracji
» Do administracji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Organizacja
 :: 
Ogłoszenia
-
Skocz do: